WWW stránky

Založili jste firmu a začínáte přemýšlet, jak ji co nejlépe a nejúčinněji prezentovat na veřejnosti. Jednou z možností, která je dnes již téměř nutností, je tvorba webu. Zároveň ale musíte pamatovat na to, že by váš web měl mít co možná nejvyšší návštěvnost a zároveň by měl být neustále aktualizován. Takovou službu si pak, pokud nejste sám počítačový specialista, budete muset zajistit u specializované firmy, která vám zajistí kvalitní plnohodnotnou internetovou prezentaci.

Součástí takové služby, jako je tvorba webových stránek, bývá zpravidla základní nabídka, která zahrnuje registraci domény, provoz této domény na vlastních serverech a optimalizaci pro vyhledávače, která je pravidelně vylepšována na základě analýzy chování velkého množství uživatelů. Každý klient zároveň získává privátní přístupové heslo proto, aby si mohl dle vlastního uvážení okamžitě upravovat veškerý svůj obsah. Samozřejmostí bývá zákaznická podpora, jejíž součástí jsou specialisti online, kteří vám budou téměř kdykoli k dispozici.

Abyste měli grafický návrh webu neustále pod kontrolou, je zde možnost převedení webových stránek do mobilní podoby. Budete tak mít možnost celodenního přístupu a kontroly na vašem webu. Pro ještě rozsáhlejší reklamu využijte nejdynamičtěji rostoucí službu na internetu, kterou je Facebook a kterou rovněž můžete sledovat prostřednictvím sociální sítě.