Problémy s webovou stránkou

Zajímá vás, jaká úskalí může přinést tvorba webových stránek? Většinou mají problémy kořeny hned v začátku, tedy v utváření zdrojového kódu, designu webu. Pro stránky není dobré, jsou - li špatně dohledatelné vyhledávači, mají špatnou grafickou podobu, nebo nemají dobře vytvořenou strukturu webu. Nicméně žádný problém není neřešitelný a všechny chyby můžete později napravit.

Plánujete-li tedy webdesign, je třeba nikam nespěchat a dobře si vše promyslet. Pro přehledné stránky je dobré vědět, co od nich vlastně očekáváte. Dále byste měli dobře promyslet jejich celkovou strukturu, správně seřadit jednotlivé kategorie a podkategorie, přehledně rozložit jednotlivé prvky stránek a vytvořit na pohled příjemnou grafickou podobu stránek.

Pokud si chcete být jisti, že jste vše udělali správně, podrobte stránky hodnocení webu. Přijdete na to, zda a kde jste udělali chybu a budete ji moct napravit. Dobře provedené stránky mají kvalitní webdesign, vedle toho jsou dobře dohledatelné vyhledávači. S tím souvisí mimo jiné rovnoměrně rozložená klíčová slova, podle kterých vás mohou vaši návštěvníci najít. Mimo to se kvalitní weby rychle načítají a jsou dobře čitelné pro jednotlivé prohlížeče.